Evenimente polo

Corona Sportul Studențesc a pierdut primele două jocuri din semifinalele Superligii Naționale de polo

Echipa de polo seniori Corona Sportul Studențesc a pierdut primele două jocuri din cadrul semifinalelor Superligii Naționale, în deplsare la CSM Digi Oradea. În prima partidă,

Mai Mult

Corona Sportul Studențesc, o victorie cu Dinamo și locul trei la finalul sezonului regulat

Echipa de polo seniori Corona Sportul Studențesc a terminat pe locul trei sezonul regulat al Superligii Naționale (cu 60 de puncte), dupa ce a obținut o victorie în dubla manșă cu Dinamo

Mai Mult

Meciuri cu miză mare între poloiștii de la Corona Sportul Studențesc și Dinamo

Echipa de polo seniori Corona Sportul Studențesc va disputa la finalul acestei săptămâni două jocuri foarte importante în cadrul Superligii Naționale. Elevii lui Aurelian Georgescu

Mai Mult

Juniorii I de la polo au terminat pe locul 5 Campionatul Național

Echipa de juniori I polo de la Corona Brașov a încheiat sezonul 2017-2018 pe locul 5 la nivel national, după ce a ocupat această poziție atât în turul cât și în

Mai Mult

Echipa de polo copii, locul 6 după turul calificărilor Campionatului Național

Echipa de polo copii de la Corona Brașov a participat, pe parcursul săptămânii trecute, la turul calificărilor pentru turneul final al Campionatului Național, zona Nord. În

Mai Mult

Dublu succes la Cluj pentru Corona Sportul Studențesc

Echipa de polo seniori Corona Sportul Studențesc a câștigat ambele partide din dubla cu CS Poli Cluj, disputată în deplasare în cadrul etapei a 13-a din Superliga

Mai Mult

Juniorii I de la polo, pe locul 5 dupa turul turneului final

Echipa de juniori I a secției de polo pe apă de la Corona Brașov a participat, în perioada 15-18 martie, la Oradea, la turul turneului final al Campionatului Național, unde au