Săptămâna în rezultate pentru Corona Brașov 8 aprilie - 14 aprilie 2019

Săptămâna în rezultate pentru Corona Brașov  8 aprilie - 14 aprilie 2019

HOCHEI:

08.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HOCHEI - PLAY-OFF, SEMIFINALE, MECIUL 2

CORONA WOLVES BRASOV - SC MIERCUREA CIUC 3-3 (3-4)

11.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HOCHEI - PLAY-OFF, SEMIFINALE, MECIUL 3

SC MIERCUREA CIUC - CORONA WOLVES BRASOV 3-5

12.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HOCHEI - PLAY-OFF, SEMIFINALE, MECIUL 4

SC MIERCUREA CIUC - CORONA WOLVES BRASOV 3-4

 

HANDBAL:

09.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL JUNIOARE 3, GRUPA SPERANȚĂ, ETAPA A 6-A

CORONA BRAŞOV - CS Viitorul Pantelimon 32-42

10.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL JUNIOARE 1, GRUPA VALOARE, ETAPA A 9-A

CORONA TRANSILVANIA BRAŞOV - CSS 2 BUCUREŞTI 32-29

13.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL JUNIOARE 1, GRUPA VALOARE, ETAPA A 10-A

CSM BUCURESTI - CORONA TRANSILVANIA BRAŞOV 42-34

14.04.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL, LIGA FLORILOR, ETAPA A 22-A

CORONA BRAŞOV - SCM CRAIOVA 19-26

 

FOTBAL:

14.04.2019 Campionatul Judeţean de Fotbal D Elită, etapa a 13-a

Corona Braşov - CS Forex Braşov 3-1

14.04.2019 Campionatul Judeţean de Fotbal D Clasic, etapa a 12-a

Corona Braşov - ASFC Precizia Săcele 3-0

14.04.2019 Campionatul Judeţean de Fotbal E Elită, etapa a 13-a

Corona Braşov - CS Forex Braşov 5-3

14.04.2019 Campionatul Judeţean de Fotbal E Clasic, etapa a 12-a

Corona Braşov - ACS Prejmer 4-0

 

 

POLO PE APĂ:

11-14.04.2019

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIORI 3 , CALIFICĂRI ZONA NORD - RETUR

ETAPA 1

CORONA BRAȘOV - CSM CLUJ : 10-9

( 2-2 / 4-2 / 1-1 / 3-4)

ETAPA 2

CORONA BRAȘOV - PROGRES ORADEA: 15-33

( 2-5/ 4-11/ 4-9/ 5-8)

ETAPA 3

PARTIZAN TG. MUREȘ - CORONA BRAȘOV :19-9

( 5-3/ 6-1/ 4-4/ 4-1)

ETAPA 4

CSM TG. MUREȘ -CORONA BRAȘOV : 8-7

( 2-2 / 3-1/ 1-3/ 2-1)

ETAPA 5 

CORONA BRAȘOV - CRIȘUL ORADEA: 8-15

( 2-4/ 1-7/ 4-3/ 1-1)

ETAPA 6

AMEFA ARAD - CORONA BRAȘOV: 10-18

( 1-4/ 1-1/ 4-7/ 4-6)

 

 

NATAŢIE:

13-14.04.2019 Cupa Ligii-Corona Braşov

Copii 10 ani

200m BRAS, Locul 3 - Ivan Cherim Ruxandra

200m FLUTURE, Locul 3 - Costache Alexandru

 

Copii 11 ani

200 FLUTURE, Locul 3 - Ruaro Patrick

 

Cadeti 12 ani

200m BRAS, Locul 2 - Corbu Maria

200m CRAUL, Locul 2 - Corbu Maria

200m MIXT, Locul 2 - Corbu Maria

200m SPATE, Locul 3 - Corbu Maria

200m STAFETALocul 3 - Corbu Maria

200m BRASLocul 3 - Agripina Robert

 

Cadeti 13 ani

200m MIXT, Locul 3 - Todoran Marina

200m STAFETA, Locul 3 - Todoran Marina

200m SPATE, Locul 3 - Patranoiu Teodora

200m STAFETA, Locul 3 - Patranoiu Teodora

200m CRAUL, Locul 1 - Benghiac Eric

200m SPATE, Locul 2 - Benghiac Eric

200m BRAS, Locul 2 - Benghiac Eric

200m MIXT, Locul 2 - Benghiac Eric

200m STAFETA, Locul 3 - Benghiac Eric

200m CRAUL, Locul 3 - Balasz Ors

 

Cadeti 14 ani

200m BRAS, Locul 1 - Curticapean Vlad

200m LIBER, Locul 2 - Curticapean Vlad

200m MIXT, Locul 3 - Curticapean Vlad

 

Tineret

200m BRAS, Locul 1 - Gaitan Ana (16ani)

200m CRAUL, Locul 1 - Botezatu Elena

400m CRAUL, Locul 1 - Botezatu Elena

20m SPATE, Locul 1 - Botezatu Elena

200m MIXT, Locul 1 - Botezatu Elena

 

Cupa pentru cea mai bună performanţă - Botezatu Elena

 

200m CRAUL, Locul 1 - Petrache Alexandru

400m CRAUL, Locul 1 - Petrache Alexandru

200m FLUTURE, Locul 1 - Petrache Alexandru

200m MIXT, Locul 1 - Petrache Alexandru

 

Cupa pentru cea mai bună performanţă - Petrache Alexandru

 

Seniori

200m BRAS, Locul 1 - Teodorescu Bogdan

200m MIXT, Locul 1 - Teodorescu Bogdan

 

 

 

 

© 2017 All right reserved.