Săptămâna în rezultate pentru Corona Brașov 25 martie - 31 martie 2019

Săptămâna în rezultate pentru Corona Brașov 25 martie - 31 martie 2019

HOCHEI:

25.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HOCHEI, etapa a 36-a

CORONA WOLVES BRAȘOV - ACSH GHEORGHENI 1-5 (0-1, 1-4, 0-0)

 

 

HANDBAL:

26.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL JUNIOARE 3, GRUPA SPERANȚĂ, ETAPA A 3-A

CORONA BRAȘOV - LPS I. Balas Soter Buzau 31-28 (12-16)

 

28.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE HANDBAL, Liga Florilor, etapa a 20-a

CORONA BRAȘOV - SCM Gloria Buzău 23-18 (11-9)

 

30-31.03.2019

TURNEUL EUROZONAL, MIERCUREA CIUC

CORONA BRASOV - CSS2 Sf.Gheorghe 39 - 0

CORONA BRASOV - LPS SEBES 25-9

CORONA BRASOV - CSS ODORHEI 36-14

 

SEMIFINALĂ

CORONA BRASOV - PEGASUS TARGU MURES 30-12

FINALA

CORONA BRASOV - MIERCUREA CIUC 21-19

 

 

SCHI ALPIN:

27.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL AL FRANȚEI, Slalom Uriaș

Locul 7 - Ania CAILL

28.03.2019

CONCURS FIS, AURON FRANŢA, coborâre

Locul 3 - Ania CAILL

 

POLO:

29.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE POLO, SUPERLIGA, etapa a 17-a, meciul 1

CORONA SPORTUL STUDENŢESC - DINAMO BUCUREŞTI 14-5

30.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE POLO, SUPERLIGA, etapa a 17-a, meciul 2

CORONA SPORTUL STUDENŢESC - DINAMO BUCUREŞTI 9-7

 

FOTBAL:

30.03.2019

LIGA ELITELOR U15, SERIA 16, etapa a 8-a

CORONA BRAȘOV - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-2

30.03.2019

JUNIORI E-ELITĂ, etapa a 11-a

CORONA BRAȘOV - ACS SR MUNICIPAL BRAȘOV 14-1

31.03.2019

JUNIORI D CLASIC, etapa a 10-a

CORONA BRAȘOV - ACS COLȚEA 1920 BRAȘOV 1-0

31.03.2019

JUNIORI E CLASIC, etapa a 10-a

CORONA BRAȘOV - ACS COLȚEA 1920 BRAȘOV 3-2

 

PATINAJ ARTISTIC:

29-30.03.2019

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE COPII, CADEȚI ȘI NOVICE / CUPA PRIMĂVERII

 

CATEGORIA CHICKS GIRLS

Locul 1 - Zara Grapă

 

CATEGORIA CUBS GIRLS

Locul 1 - Natalia Runcanu

Locul 3 - Petrea Costea

 

CATEGORIA CUBS BOYS

Locul 2 - Răzvan Cionac

 

CATEGORIA NOVICE BASIC GIRLS

Locul 5 - Ema Achim

 

 

© 2017 All right reserved.