SĂPTĂMÂNA ÎN REZULTATE PENTRU CORONA BRAȘOV (24 SEPTEMBRIE – 30 SEPTEMBRIE 2018)

SĂPTĂMÂNA ÎN REZULTATE PENTRU CORONA BRAȘOV (24 SEPTEMBRIE – 30 SEPTEMBRIE 2018)

HOCHEI:

Semifinala ,,Transilvania Hockey League” U12

Corona Brașov-Academia Felcsik 7-1

 

Finala ,,Transilvania Hockey League” U12

Corona Brașov-Olimpia Viitorul Ploiești 18-0

 

Semifinala ,,Cupa României” U14

Corona Brașov-ISK Miercurea Ciuc 7-3

 

Finala ,,Cupa României” U14

Corona Brașov-CSS Gheorghieni 6-1

 

Erste Liga

Corona Brașov Wolves – Vienna Capitals II 4-1

 

Campionatul Național

Corona Brașov Wolves - Sportul Studențesc 13-3

Corona Brașov Wolves - Sportul Studențesc 22-3

 

HANDBAL:

 

JUNIORI 1 SERIA D FEMININ, ETAPA 3

ASC Corona 2010 Brașov - LPS I. Balas Soter Buzău 39-9

 

JUNIORI 2 SERIA D FEMININ, ETAPA 3

ACS Transilvania Brașov vs - ASC Corona 2010 Brașov 35-21

 

JUNIORI 3 SERIA D FEMININ, ETAPA 3

ASC Corona 2010 Brașov - CSO Mizil 39-28

 

SCRIMĂ SABIE

 

Cupa ”Cetate Râșnov” U15 (s-a participat cu copii U12)

Locul 6 - Paul Ionescu

Locul 8 - Adelina Butum

Locul 9 -  Eduard Dascal

Locul 10- Matei Dediu

 

POLO

Faza a doua a preliminariilor "LEN CHAMPIONS LEAGUE" din Muntenegru

 

Jadran HN – Corona Sportul Studentesc 15-5

Corona Sportul Studentesc – Sintez Kazan 8-13

Vougliagmeni – Corona Sportul Studentesc 9-3

 

FOTBAL:

Juniori C, Grupa C, Etapa 10

C.S.S.Brasovia Brasov I - A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 1-5

 

Juniori D, Grupa B - Clasic, Etapa 5 

A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 2-3

 

Juniori D, Elita, Etapa 5

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - A.C.S. Tampa Brasov 6-1

 

Juniori E, Elita, Etapa 5

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - C.S. Junior Brasov 0-2

 

Juniori E, Grupa B - Clasic,Etapa 5

A.C.S. Prejmer - A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 1-8

 

INTERLIGA - campionat copii

Etapa 1

Grupa 2009

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - A.C.S. Steagu Rosu Brasov 1-0

Grupa 2010

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - A.C.S. Steagu Rosu Brasov 1-0

Grupa 2011

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - A.C.S. Steagu Rosu Brasov 8-3

Grupa 2012

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - A.C.S. Steagu Rosu Brasov 5-3

 

Etapa 2

Grupa 2009

C.S. Forex Braşov -A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 0-8

Grupa 2010

C.S. Forex Braşov -A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 0-2

Grupa 2011

C.S. Forex Braşov -A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 7-0

Grupa 2012

C.S. Forex Braşov -A.S.C.CORONA 2010 BRASOV 1-5

© 2017 All right reserved.