Săptămâna în rezultate pentru Corona Brasov (15-21 octombrie 2018)

Săptămâna în rezultate pentru Corona Brasov (15-21 octombrie 2018)

HOCHEI:

Campionatul Național de Hochei:

15 octombrie

Steua București-Corona Brasov Wolves 1-5

16 octombrie 

Steua București-Corona Brasov Wolves 1-9

19 octombrie

Campionatul Erste Liga

Corona Brasov Wolves vs. Vasas HC 6-0

20 octombrie

Campionatul National THL

Corona U14-Steaua U 14 15-2!

21 octombrie

Campionatul Erste Liga

Corona Brasov Wolves vs.Fehérvári Titánok 6-4

21 octombrie

Campionatul National THL

Corona U14-Steaua U14 20-7

 

HANDBAL:

20 octombrie

Campionatul National de Handbal - Junioare 3 Seria D

LPS I. Balas Soter Buzau - ASC Corona 2010 Brasov 28-25

 

21 octombrie

Campionatul National de Handbal - Junioare 2 Seria D

ASC Corona 2010 Brasov - CSM Gloria Buzau 50-15

 

21 octombrie 

Liga Nationala de Handbal - Liga Florilor

ASC Corona 2010 Brasov - HC Dunarea Braila 27-23

 

 

 

FOTBAL:

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2009

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - C.S. Junior Brasov 7-4

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2010

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - C.S. Junior Brasov 1-5

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2011

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - C.S. Junior Brasov 1-3

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2012

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - C.S. Junior Brasov 1-5

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2009

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - Asociatia ACS Viitorul Brasov 3-1

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2010

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - Asociatia ACS Viitorul Brasov 2-0

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2011

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - Asociatia ACS Viitorul Brasov 0-1

 

20 octombrie 

Campionatul Judetean de Fotbal, INTERLIGA grupa 2012

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV - Asociatia ACS Viitorul Brasov 15-0

 

21 octombrie 

Campionatul Judetean de Juniori D Elita

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV vs. A.C.S. Coltea 1920 Brasov 10-0

 

21 octombrie 

Campionatul Judetean de Juniori E Elita

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV vs. A.C.S. Coltea 1920 Brasov 7-1

 

21 octombrie 

Campionatul Judetean de Juniori D Clasic

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV vs. A.C.S.M. Codlea II 1-5

 

21 octombrie 

Campionatul Judetean de Juniori E Clasic

A.S.C.CORONA 2010 BRASOV vs. A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov 0-3

 

 

 

POLO:

19 octombrie 

Campionatul National de Polo Superliga

Corona Sportul Studentesc vs. CSM Targu Mures 20-7

 

20 octombrie 

Campionatul National de Polo Superliga

Corona Sportul Studentesc vs. CSM Targu Mures 10-4

Campionatul inter-judetean Mures/ Brasov/ Cluj, etapa 1, Juniori 3

Torpi TÂRGU MUREȘ - CORONA BRAȘOV : 7-12

PARTIZAN TÂRGU MUREȘ - CORONA BRAȘOV: 12-8

CSM TÂRGU MUREȘ - CORONA BRAȘOV: 10-8

 

Campionatul inter-judetean Mures/ Brasov/ Cluj, etapa 1, copii

csm cluj- CORONA BRAȘOV : 4 - 18

CSM TÂRGU MUREȘ - CORONA BRAȘOV : 8-12

 

SCRIMA:

20 octombrie

Cupa Brasov U12 - floreta

Locul 1 - Cismas Darra

Locul 2 - Male Enya

Locul 3 - Olaru Alexandra

Locul 4 - Dragos Malina

Locul 5 - Tighinean Sonia

Locul 6 - Tudor Grajdeanu

Locul 7 -Pescarus Denisa

Locul 8 - Lupascu Sonia

© 2017 All right reserved.